סינריון מערכות חתמה על חוזים עם שניים מהמכרות
הגדולים בעולם, הפועלים בדרום אפריקה

סינריון מערכות חתמה על חוזים עם שניים מהמכרות הגדולים בעולם, הפועלים בדרום אפריקה

תספק פתרונות תכנה לניהול כוח אדם בהיקף של 2,000,000 ש"ח
סינריון מערכות, לביא טיימטק לשעבר, המתמחה במתן פתרונות מחשוב לניהול המשאב האנושי בארגון, זכתה במכרזים לאספקת פתרונות תכנה בתחום ניהול כוח אדם של שניים מהמכרות הגדולים באפריקה:  MOOLMAN  ו- KONKOLA.
ההסכמים עם החברות המפעילות רשתות כריה וחציבה במספר מדינות באפריקה, נחתמו באמצעות חברת BCX , השותפה העסקית של  סינריון  בדרום אפריקה בהיקף כספי של 2,000,000 ₪.
MOOLMAN, מתמחה בחציבת זהב וכריית פחם, ו- KONKOLA, מתמחה בכריית נחושת ומתכות שונות. כל אחת מהן מעסיקה אלפי עובדים.
השתיים יצטרפו אל מאות הלקוחות שצברה סינריון  באפריקה, בעשר השנים האחרונות, ביניהם מכרות היהלומים של לב לבייב, מכרות TATI Nickel, ומכרות המתכת Chambishi metals, כמו גם לקוחות ממגזרים עסקיים אחרים, כגון: טויוטה בתעשיית הרכב, PUTCO – חברת האוטובוסים הגדולה בדרום אפריקה ורשת חנויות הכלבו Mass Discounter עם פריסה של למעלה מ-300 חנויות ברחבי דרום אפריקה.
MOOLMAN ו- KONKOLA רכשו מסינריון את פתרון הנוכחות לניהול מערך העובדים  Synerion TimeKeeper; מודול תכנון העובדים למשמרות Synerion Shift Management  ומודול ניהול ההיעדרויות -Synerion Absence Management .
פתרונות אלה משולבים במערכת בקרה הכניסה הקיימת במכרות. פתרונות סינריון מאפשרים ניתוח נוכחות העובדים לצורך מעקב שעות העבודה ותשלום השכר וכן תכנון עובדים למשמרות. הפתרונות שייושמו במכרות בדרום אפריקה הותאמו לתנאי העבודה הייחודיים של כל מכרה, לרבות חוקי העבודה והשכר המקומיים, וכן לתכתיבי האיגודים המקצועיים הקיימים בכל אחת מן המדינות שבהן פועלים המכרות.
 
אריק פרידמן, מנהל פיתוח עסקי בינלאומי בסינריון אומר: "סביבת העבודה של מכרות חציבה היא ייחודית, בשל הצורך בהקמת אופרציה שלמה של מנהלה מן היסוד. פתרונות סינריון נועדו לספק מענה  לפיקוח על העובדים בסביבת עבודה חדשה, שהוקמה יש מאין ואשר מתאפיינת בעבודה עם מתכות יקרות. ייחודיות הפתרונות של סינריון טמונה בהיותם מערכת  אחידה ומשותפת, ב-6 מדינות שונות באפריקה. המערכת תומכת בחוקי השכר המורכבים של כל אחת מהמדינות בהם פועל  סניף של המכרות באפריקה וכמובן בדרישות האיגודים המקצועיים. הפתרון מותקן בהנהלה הראשית של המכרות כאשר האתרים במדינות השונות מחוברים למרכז בזמן אמת, ונהנים מתמיכה מלאה בחוקי השכר המקומיים".