מערכות התוכנה של סינריון לניהול ובקרת זמן ונוכחות עובדים
– מעתה גם במודל Hosting

מספר לקוחות כבר בחרו להסב את המערכת שברשותם ולעבור למודל תוכנה באירוח

סינריון מערכות, לביא טיימטק לשעבר, המתמחה במתן פתרונות לניהול המשאב האנושי בארגון, מציעה מעתה את מערכת ניהול ובקרת זמן ונוכחות עובדים שלה – Synerion TimeKeeper, המותקנת ופועלת אצל אלפי לקוחות בארץ ובחו"ל, גם במודל תוכנה באירוח (Hosting).
עד לאחרונה ניתן היה לרכוש את המערכת ולהתקינה באתר הלקוח (מודל on-premise). עם התפתחות המגמה של מחשוב בענן, נערכה גם סינריון ומעתה היא מציעה את המערכת גם במודל Hosting (תוכנה באירוח).
מודל התוכנה באירוח מאפשר את כל היכולות והגמישות של מערכת Synerion TimeKeeper ללא צורך בהשקעה בציוד ובתוכנות תשתית ובניהולם. 
הנתונים מגובים באופן שוטף ובתדירות גבוהה, באמצעות מערך גיבוי כפול, להבטחת שרידות מלאה וזמינות של הנתונים. מודל ה- Hosting מבטיח גם עדכוני גרסה שוטפים המאפשרים הישארות בחזית הטכנולוגית.
למודל ה- Hosting יש כמובן גם משמעות כלכלית – תשלום חודשי המוכר לצרכי מס עם היווצרו, לעומת רכישה
ב- on-premise שהיא הוצאה חד פעמית, נדחית, המוכרת לצרכי מס על פני מספר שנים.
מערכת Synerion TimeKeeper נותנת מענה מקיף לניהול ובקרת מערך העובדים של הארגון: נוכחות והיעדרות עובדים, סידור עבודה ותמחיר משימות. נתוני הנוכחות וההיעדרות מנותחים באמצעות המערכת, בהתאם להסכמי העסקה אישיים וקיבוציים, כמו גם בהתאם לחוקת העבודה, ומועברים למערכת השכר.
המערכת מתממשקת באופן מלא פתרונות בקרת הכניסה שמציעה החברה, לצורך בקרת כניסות ויציאות של עובדים, כמו גם על מנת לנטר ולמנוע כניסת בלתי מורשים לאתרים/אזורים מוגנים.
 
לדברי יצחקי קורן, מנכ"ל שיווק בסינריון מערכות: "אנו מאפשרים את מודל התוכנה באירוח כפתרון ללקוחותינו, המעוניינים ביכולות המתקדמות של מערכת Synerion TimeKeeper ללא השקעה בתשתיות ובתשלומים פרוסים לאורך זמן. ואכן, בין לקוחותינו המבצעים בעת האחרונה הסבה למערכת TimeKeeper SQL, היו שבחרו לעשות זאת במודל תוכנה באירוח.
בין אם בוחרים במערכת במודל Hosting או On-premise הלקוח ייהנה ממערכת הנותנת מענה לצרכים הייחודיים שלו, תוך אבטחת מידע בסטנדרטים הגבוהים ביותר ושירות איכותי, ללא תקלות, מבית סינריון."
עוד מוסיף יצחקי קורן: "הניסיון והידע שצברנו בסינריון במהלך למעלה מ- 25 שנה, מתוך היכרות של הפעילות והצרכים של מגוון מגזרים עסקיים, כמו גם עם הדרישות הספציפיות והמדיניות של הארגון עצמו, מאפשרים יישום מערכת באופן המסייע למנהלי ארגונים לשלוט ולצמצמם את עלויות כוח האדם. המומחיות והידע הנרחב שלנו בניתוח של הסכמי שכר מורכבים (קיבוציים ואישיים) מאפשרים ללקוחותינו לייעל ולבקר את ניהול ועליות המשאב האנושי."