סינריון מערכות משיקה את מערכת Synerion Mobile

Synerion Mobile מאפשרת ניהול דיווח נוכחות עובדים גם מהשטח,
באמצעות שימוש בטלפונים חכמים

חברת סינריון מערכות משיקה בימים אלו את מערכת Synerion Mobile, לניהול דיווח נוכחות באמצעות שימוש בטלפונים חכמים (Smartphone).
המערכת מאפשרת לקבל תמונה מהימנה ומדויקת, אודות נוכחות עובדים באתרים מבוזרים, עובדי שטח וכן עובדים במשרד. המערכת מאפשרת להציג דיווחי שעות, היעדרויות, מאזני חופשות וכד', באמצעות שימוש במערכת הפעלה iOS או אנדרואיד.
הדיווח באמצעות טלפונים חכמים מהווה חלק אינטגרטיבי ממערכת ניהול נוכחות עובדים של סינריון, אך ניתן לשימוש גם בכל מערכת נוכחות אחרת הקיימת בארגון.
טכנולוגית ענן של מיקרוסופט (Azure) משמשת כתשתית ליישום המנהל את המערכת ומאפשרת את העברת הנתונים הדו-כיוונית בין הטלפונים החכמים לשרתים הארגוניים. לכן לארגון אין כל השקעה נוספת בתשתיות מיוחדות, אין תלות בספק הסלולר ואין צורך ברכישה והתקנה של חומרה או תוכנה באתרים השונים.
היישום  Synerion Mobile נמצא ב- AppStore  וב- Android Market.
דיווחי הנוכחות מועברים באמצעות הטלפון החכם, תוך זיהוי מיקום העובד על פי רשימת אתרים מורשים, כך שדיווח מחוץ לטווח המסומן יסומן כחריג לצורכי בקרה. יכולת זו, מאפשרת דיוק מקסימאלי בקביעת מיקומו של המדווח, ובקרה במקרים של דיווחים החורגים מיעדים שהוגדרו כ'מקומות עבודה'.
בנוסף, מאפשרת המערכת דיווח מחו"ל, באמצעות הגדרת אתרים מראש ועל פי הזמן המקומי. עוד מאפשרת המערכת לעובד יכולת צפייה בנתוני מאזן החופשה שלו: הזכאות בשנה הנוכחית, ניצול שנתי ויתרת חופשה.
תצוגה מורחבת של נתונים תראה גם את מאזן החופשה של השנה שעברה ואת המכסה השנתית בשנה הנוכחית.
בחודשים הקרובים יצאו הרחבות נוספות למוצר הכוללות בין השאר: הצגת גיליון נוכחות, דיווחי משימות ובקשה לאישור היעדרות עתידית.
 
אלי אבני, מנכ"ל סינריון מערכות אומר: "מערכת Synerion Mobile מאפשרת התייעלות ארגונית בהיבט המשאבים האדמיניסטרטיביים והתשתיתיים המושקעים בניהול זמן העובדים. הדיווח באמצעות הטלפונים החכמים יכול גם להוות חלופה יעילה לשעוני הנוכחות המותקנים במשרדים.
למערכת יתרונות רבים ביניהם דיווח נוכחות והיעדרות מדויק ומהימן, גם בארגונים בהם מרבית העובדים מבוזרים בשטח, תשלום מדויק לעובד בהתאם לנוכחות בפועל ועוד.
העובד לא רק נהנה ממערכת פשוטה וידידותית לתפעול, אלא גם מהיכולת לקבל מידע ממסד הנתונים הארגוני בנושאי נוכחות, ויתרות היעדרות".