ניהול כישורים ומיומנויות
Skills and Competencies Management

זהו מיומנויות. פתחו כישורים. אתרו את המתאים ביותר לתפקיד.  

האם אתם יודעים אילו מיומנויות וכישורים קיימים בארגון שלכם? והאם מיומנויות  וכישורים אלה יתמכו באסטרטגיה העתידית של החברה?
פתרון ניהול כישורים ומיומנויות (Skills and Competencies Management) מסייע לכם לזהות את האנשים בעלי המיומנויות, הכישורים, הידע והאיכויות האישיות להם אתם זקוקים ולתכנן את מסלול הפיתוח שלהם בהתאמה ליעדים הארגוניים שלכם.
מערכת ניהול כישורים ומיומנויות

 יתרונות פתרון Skills and Competencies Management:

  • איתור העובדים המתאמים ביותר לתפקיד: זיהוי עובדים בעלי כישורים, איכויות וניסיון רלוונטיים, באמצעות טכנולוגיית חיפוש רבת עוצמה, המדרגת עפ"י מידת התאמה לתפקיד 

  • יצירת פרופילים גמישים ומותאמים: בניית מודלים של כישורים ומיומנויות משל עצמכם או בחירה מתוך קטלוג קיים, על מנת ליצור בקלות פרופיל של תפקידים המשקפים את  יכולות הליבה של הארגון 

  • ניוד הכישרונות שלכם: תמיכה בתהליכי ניוד פנימי ורילוקיישן של עובדים באמצעות זיהוי ועידוד עובדים בעלי שאיפות אלו ופיתוח המיומנויות להן הם זקוקים על מנת לבצע את השינוי

  • מבט פנימה: הקטנת התלות בגיוס טאלנטים חדשים לארגון באמצעות זיהוי פערי מיומנויות נוכחים ועתידיים של העובדים, תכנון מושכל של  צרכי ההדרכה, ופיתוח וקידום עתודה ניהולית מקרב העובדים הקיימים.

 

עובדים ביחד

מערכת Skills and Competencies לניהול כישורים ומיומנויות יכולה לשמש כפתרון עצמאי, או להשתלב עם מערכת ניהול הלמידה -  Learning Management ומערכת תכנון קריירה והמשכיות ניהולית - Career and Succession Planning על מנת לתכנן פעילויות פיתוח עובדים ולקבל החלטות מושכלות בנושאי הדרכה, קידום, ניוד, רילוקיישן או תמריצים ותגמול. 
    
 

Lumesse ETWeb1

צפו בסרטון קצר וראו כיצד גם אתם תוכלו לטפח ולשמר את העובדים שלכם ולסייע לארגון לממש את יעדיו העסקיים, הנוכחים והעתידיים, בעזרת הפתרונות לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון.

 

פתרונות התוכנה המתקדמים של סינריון בשירות חברות מובילות

לוגו סודה סטרים
לוגו Altair
לוגו אורביט
לוגו surecomp
לוגו אשות אשקלון
לוגו NSO
לוגו סודה סטרים
בין הערכה להוקרה – ניהול ההון האנושי ב- SodaStream
"לסינכרון המלא בין יעדי הארגון ליעדים האינדיבידואליים של אנשי סודהסטרים, יש השפעות עצומות, עד לרמת הרווחיות של החברה.
אנשי הארגון פועלים באותו כיוון, חותרים לאותה מטרה ולא סוטים מן העיקר.
המנהלים מעידים על כך שהתהליך המובנה שאנו מקיימים מסייע להם לקדם את המטרות העסקיות".
רונית שריג, מנהלת משאבי אנוש מטה ופיתוח ארגוני גלובאלי, SodaStream
לוגו Altair
מניעים מצוינות - מערכת תמריצים ותגמול ב- Altair
"אנו פועלים בשוק התחרותי של ההייטק, בו האנשים שלנו הם הנכס החשוב ביותר, שהביא אותנו למעמד של החברה המובילה בתחומה. ניהול נכון של תגמולים ותמריצים מהווה כלי מרכזי המאפשר לנו למשוך לארגון את מיטב המוחות ולשמר אותם לאורך זמן".
שלומית סמל, סמנכ"ל משאבי אנוש ב- Altair
logo-icon
שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושאי ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון – Talent Managment
 
      
   

logo-icon
כנס Talent Management

בכנס Talent Management – ניהול הכישרונות או ניהול הכישורים? שנערך ע”י Lumesse, Synerion ולוטם, נכחו מאות בכירים בתחום משאבי אנוש והופיעו טובי המומחים בתחום.
    
   

logo-icon
דו"ח ריבוע הקסם של גרטנר

דו”ח ריבוע הקסם (Magic Quadrant) של גרטנר לשנת 2014, בנושא מערכות תוכנה לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון (Talent Management), ממקם את חברת Lumesse הבינלאומית, במובילות בתחום וכחברה בעלת חזון וחדשנות.

לקבלת הצעה