לראשונה בישראל: ממשק סמארטפון במערכת ארגונית

סינריון מערכות משיקה את Synerion Direct  פתרון מתקדם לניהול מערך העובדים עם ממשק משתמש חדשני וידידותי לעובדים ומנהלים בגישת
ה- Mini Apps

חברת סינריון מערכות מודיעה כי היא משיקה את Synerion Direct, פתרון לניהול מערך עובדים (Workforce Management) עם ממשק משתמש בעיצוב חדשני, צבעוני וידידותי.

הפתרון יושק במהלך כנס מקצועי שתקיים החברה השבוע בנושא ניהול המשאב האנושי בארגון, בו ישתתפו מאות  מנהלים, מנהלי משאבי אנוש, אנשי כספים ועוד מהחברות המובילות במשק הישראלי.

העיצוב החדש של Synerion Direct, אשר תוכנן ועוצב על ידי אמן המדיה הדיגיטלית אלי וסרמן, מבוסס על ממשקים מעולם הטלפונים החכמים – גישת ה- Mini Apps – חלוקה של מסך הכניסה למערכת למספר מיני-אפליקציות העוסקות בנושאים שונים בתחום ניהול מערך העובדים ומאפשרות ניווט וגישה ישירה לנושאים אלה.
במקום תפריטי תפעול וניווט עמוסים שהיו מקובלים ברוב ממשקי המשתמש של יישומים בתחום, בכל אחת מתת האפליקציות של Synerion Direct קיימים רק כפתורי התפעול והניווט הרלוונטיים לפעילות הספציפית, דבר המאפשר תפעול פשוט ואינטואיטיבי יותר, וכל זאת מבלי לוותר על היכולות המורכבות והמנועים החכמים של מערכות Synerion.
הפתרון כולל "שולחן עבודה" למנהל ולעובדים, אליו שולחת המערכת בזמן אמת התראות והודעות הקוראות לפעולה.
כמו כן, משובצות בשולחן העבודה תצוגות גראפיות של נתונים – Embedded Analytics המציפים בפני המשתמש נושאים הדורשים תשומת לב ופעולה מיידית וחוסכים את הזמן שהיה נהוג פעם בהפקה אקטיבית של דוחות.
 
ריבי אספלר, מנהלת תיק המוצרים בסינריון מערכות אומרת כי: " Synerion Direct מהווה קפיצת מדרגה בחווית המשתמש בשוק הפתרונות לניהול מערך העובדים.
בעוד שפתרונות מקובלים אחרים מציגים כבר שנים רבות מסכים אפורים ונוקשים ומאפשרים גישה רק לבעלי תפקידים בכירים, פתרון Synerion Direct בעיצובו החדש מציג ממשק משתמש חדשני וידידותי למשתמש,  המאפשר ליותר משתמשי קצה בארגון ליהנות מנתונים וממידע רלוונטי בזמן אמת.
בכך מאפשר הפתרון זרימת מידע, שקיפות ובקרה טובה יותר על תהליכים בארגון".
אלי וסרמן אשר תכנן ועיצב את הממשק החדש אומר: "אחת המטרות המרכזיות שלנו היתה ליצור ממשק משתמש מתקדם אשר יתאים לדור החדש ולמגוון המכשירים שברשותו של המשתמש, מתחנות עבודה סטנדרטיות ועד לטאבלטים וסמארטפונים ואכן הצלחנו ליצור ממשק עדכני וידידותי העונה על הדרישות של כל יחידות הקצה".
גיל יובל, מנכ"ל סינריון מערכות אומר: "סינריון מקדמת טכנולוגיות חדישות הצועדות עם הזמן ומאפשרות  למשתמשים שונים בארגון זרימת מידע רלוונטי ועדכני בזמן אמת.
מתוך הבנה כי העיצוב המשפיע על חווית המשתמש, הפך לגורם תחרותי משמעותי ומכריע בעולם התוכנה, חברת סינריון מקדמת לראשונה בתחומה אלמנטים עיצוביים חדשניים מעולם הסמארטפון שהיו שמורים עד כה לתוכנות ולאפליקציות לקהל הרחב.
בכך סינריון עושה צעד גדול קדימה ומקדמת את חווית המשתמש גם בשוק הפתרונות הארגוניים ".
חברת סינריון מערכות, שלאחרונה השיקה את Mobile Synerion, לדיווח נוכחות עובדים באמצעות שימוש בטלפונים חכמים (Smartphones), מתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון.
פתרון Synerion Direct מיועד לניהול מערך העובדים בארגונים בסדר גודל בינוני ומעלה.