תפריט

לקבלת הצעה

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

קליטת עובדים – SAP SuccessFactors Onboarding

גייסו, טפחו ושמרו את העובדים המוכשרים.
העמיקו מחוברות. היערכו לקראת העתיד.

אחד מכל ארבעה עובדים חדשים עוזב תוך פחות משנה.

מערכת קליטת עובדים, SAP SuccessFactors Onboarding מסייעת לעובדים חדשים להשתלב בארגון, להתחבר למטרותיו, ולרכוש את הידע, הכישורים וההתנהגויות הדרושים בכדי להיות פרודוקטיביים בזמן שיא.

SAP SuccessFactors Onboarding בענן, מביאה גישה חדשה לתהליך קליטת העובד, באמצעות תהליכים פשוטים, אוטומטיים ומותאמים אישית, המאיצים את השתלבות העובד בארגון ומגבירים את המחוברות (Engagement) שלו לארגון, ואת יכולת השימור שלו בשנה הראשונה.

אנשים עושים את ההבדל

קליטת עובדים היא יצירת קשר עם האנשים שבארגון – מנטורים, עמיתים, מנהלים מגייסים ועוד.

עם SAP SuccessFactors Onboarding עובדים חדשים יכולים לפגוש וירטואלית את הצוות שלהם וקבוצות נבחרות של עמיתים לעבודה, על מנת להציג את עצמם אחד לשני. בנוסף, שילוב עם מערכת SAP Jam מאפשר להם גישה לרשת החברתית הארגונית, ליצירת קשרים וקבלת תוכן רלוונטי להם.

התייעלות ותאימות באמצעות תהליכים

קליטת עובד יכולה להיות תהליך מורכב עם ריבוי מערכות ובעלי עניין. SAP SuccessFactors Onboarding מנחה את המנהלים המגייסים, צעד-אחר-צעד בתהליך ההכנה של העובד החדש. לוח מחוונים (Dashboard) פשוט לשימוש, מאפשר לאנשי משאבי אנוש לעקוב אחר התהליכים המתבצעים בארגון. וכאשר כל הניירת החתומה דיגיטאלית היא חלק מובנה בתהליכים, אתם גם מבטיחים תאימות תאגידית וחוקית.

קליטת עובדים – להיות פרודוקטיביים בזמן הקצר ביותר

המנהל המגייס יכול להגדיר לעובד החדש יעדים קצרי טווח (30, 60 ו- 90 יום), ובשילוב עם SAP Successfactors Learning לספק הדרכות ולמידה בהתאם לתפקיד, ולהאיץ את תהליך הכשרת העובד, כך שיוכל להוכיח את עצמו בתפקיד החדש ולשפר ביצועים בפרק זמן קצר

הרבה יותר מקליטת עובדים

אין זה משנה אם מדובר בעובד חדש בארגון, או בעובד שקיבל תפקיד חדש, SAP SuccessFactors Onboarding מלווה את העובדים לאורך מחזור החיים שלהם בארגון, בכדי לעזור להם להפוך לפרודוקטיביים במהירות. כאשר עובדים העוברים בין תפקידים בארגון יודעים שיקבלו את הידע הנדרש, הם סמוכים ובטוחים שיוכלו להיכנס אליו במהירות ובהצלחה.

ואפילו כשמדובר בסיום העסקה, SAP SuccessFactors Onboarding תסייע לכם בתהליך פשוט ואפקטיבי, בדיוק כמו בשלב הקליטה.

עובדים ביחד

מערכת קליטת עובדים SAP SuccessFactors Onboarding יכולה לעבוד כפתרון עצמאי בענן, או כחלק מפתרון Synerion Success המשלב בין המערכת לתיק העובד של סינריון Synerion Core HR, לקבלת פתרון מיטבי במונחי עלות-תועלת. ניתן לשלב אותה עם SAP Jam ו/או  SAP SuccessFactors Learning על מנת לספק לעובד החדש את הידע, ההדרכות והלמידה שיסייעו לו להיכנס לתפקיד במהירות.

למידע נוסף אודות SAP SuccessFactors Onboarding הקליקו

לקבלת הצעה

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

רגע לפני שאתם הולכים

הכירו את Synerion 100

חבילה משולבת לחשבות שכר ופתרונות ניהול משאבי אנוש ונוכחות, לחברות עד 100 עובדים