מדדים – People Analytics

המחישו את הנתונים. הפיקו דוחות ברורים. קבלו החלטות מושכלות.

אנשי משאבי אנוש חייבים להיות מסוגלים לחשב, לאחזר, להבין ולנתח מדדים ארגוניים ומדדי ביצוע לצורך תמיכה ביעדים העסקיים של הארגון.
המדדים (People Analytics) מספקים לכם מידע מיידי שניתן לפעול על פיו, במקום נתונים גולמיים סתמיים.

תצוגת מדדי HR

עם מערך כלי ניתוח רב עוצמה זה, באמצעות בסיס נתונים מרכזי המוזן ממגוון מקורות מידע, תוכלו לעקוב ולדווח בנושאים שונים לרוחב כלל המערכות לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון. לוח מחוונים מרכזי (dashboard) ותצוגות גרפיות מספקים לכם תובנות מפורטות בנוגע לתהליכים עיקריים של ניהול המשאב האנושי.
כך תוכלו לקבל החלטות חכמות בנושאים כגון: ניוד וקידום עובדים, תגמול, כמו גם תמיכה בתכנון ארגוני ארוך טווח בנושאים כגון תרחישי המשכיות ניהולית ועוד.
    

יתרונות People Analytics:

  • תכנון מוקדם: תמיכה בתכנון ארגוני ארוך טווח באמצעות תובנות בנושאים כגון התרחישים הטובים ביותר להמשכיות ניהולית ותכנון הלמידה 
  • תמיכה בקבלת החלטות: הצגת מידע משולב אודות קבוצות עובדים או עובדים בודדים, והמלצה על פעולות קריטיות ועל הצעדים הבאים שיש לנקוט
  • המחשה של נתונים: תצוגות גראפיות יאפשרו לכם להדגיש הצלחות ובעיות אפשריות ברמה גלובלית או אזורית באמצעות מפה אינטראקטיבית
  • עבודה חכמה יותר: כלים המאפשרים לצוותים שונים קבלת החלטות חכמות יותר בנוגע  לקידום, תגמול וכד', כולל גישה לספרייה רחבה של מדדים ומדדי ביצוע מרכזיים (KPI) עבור כל תחומי ניהול ההון האנושי בארגון
  • עבודה מהירה יותר: מדדים מובנים והתראות אוטומטיות מכוונים את המנהלים להתאמות מהירות לשינויים ולשיפור רציף
  • תמונה מלאה: הפקה ללא מאמץ של תרשימים ארגוניים מפורטים המבוססים על הנתונים הקיימים, כמו גם סקירה של מאגר הטאלנטים הפוטנציאלים עבור תפקיד ספציפי
  • דוחות מובנים וגמישים: דוחות על בסיס Best Practice, הניתנים להתאמה כגון: פוטנציאל ביחס לביצועים או ביצועים מול שימור עובדים.
 

עובדים ביחד

המדדים, People Analytics, משתלבים באופן חלק עם כל הפתרונות לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון, ומסייעים לכם להפיק מידע מדויק שניתן לפעול על פיו לרוחב כלל הארגון. המערכת מאפשרת לשלב ולהציג נתונים ממערכות אחרות כגון: הערכת עובדים - Performance  Managementניהול תמריצים ותגמול - Compensation Managementתכנון קריירה והמשכיות ניהולית - Career & Succession Planningניהול כישורים ומיומנויות - Skills and Competencies Management וניהול הלמידה -Learning .
 

 

Lumesse ETWeb1

צפו בסרטון קצר וראו כיצד גם אתם תוכלו לטפח ולשמר את העובדים שלכם ולסייע לארגון לממש את יעדיו העסקיים, הנוכחים והעתידיים, בעזרת הפתרונות לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון.

פתרונות התוכנה המתקדמים של סינריון בשירות חברות מובילות

לוגו סודה סטרים
לוגו Altair
לוגו אורביט
לוגו surecomp
לוגו אשות אשקלון
לוגו NSO
לוגו סודה סטרים
בין הערכה להוקרה – ניהול ההון האנושי ב- SodaStream
"לסינכרון המלא בין יעדי הארגון ליעדים האינדיבידואליים של אנשי סודהסטרים, יש השפעות עצומות, עד לרמת הרווחיות של החברה.
אנשי הארגון פועלים באותו כיוון, חותרים לאותה מטרה ולא סוטים מן העיקר.
המנהלים מעידים על כך שהתהליך המובנה שאנו מקיימים מסייע להם לקדם את המטרות העסקיות".
רונית שריג, מנהלת משאבי אנוש מטה ופיתוח ארגוני גלובאלי, SodaStream
לוגו Altair
מניעים מצוינות - מערכת תמריצים ותגמול ב- Altair
"אנו פועלים בשוק התחרותי של ההייטק, בו האנשים שלנו הם הנכס החשוב ביותר, שהביא אותנו למעמד של החברה המובילה בתחומה. ניהול נכון של תגמולים ותמריצים מהווה כלי מרכזי המאפשר לנו למשוך לארגון את מיטב המוחות ולשמר אותם לאורך זמן".
שלומית סמל, סמנכ"ל משאבי אנוש ב- Altair
תמונת אוירה - מדדי HR
8 דברים שחשוב שתדעו אודות העובדים שלכם

החל מנתונים פשוטים לכאורה כמו מצבת כוח האדם בארגון ועד למודעות לחוזק הספסל – מי מהעובדים יוכל למלא תפקידים קריטיים במקרה הצורך, אלו הדברים שמנהלי משאבי אנוש חייבים לדעת על המועסקים בארגון שלהם

המשכיות ניהולית
לבנות מנהיגות ארגונית מנצחת

כל ארגון שחווה עזיבה של “כוכבים” מבלי שהיה להם “יורש” שיכול להיכנס לנעליהם במהרה, מכיר את הנזק שנגרם עד שממלאים את החלל הריק שנותר.
כך ניתן להבטיח עתודה ניהולית זמינה ומוכנה לאתגר.
המדריך

תמונת אווירה: טיפים
7 טיפים לתכנון הדור הבא של מנהיגים

כדי לשרוד תחרות קשה ולהכין את הארגון לאתגרים העתידיים, על חברות לנקוט בגישה פרואקטיבית לתכנון ופיתוח הדור הבא של מנהיגי ומובילי הארגון.
מה צריך אם כך לעשות, על מנת לבנות תוכנית המשכיות ניהולית מנצחת? מה אפשר ללמוד מארגונים שעושים זאת בהצלחה?

logo-icon
שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושאי ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון – Talent Managment
 
      
   

logo-icon
כנס Talent Management

בכנס Talent Management – ניהול הכישרונות או ניהול הכישורים? שנערך ע”י Lumesse, Synerion ולוטם, נכחו מאות בכירים בתחום משאבי אנוש והופיעו טובי המומחים בתחום.
    
   

logo-icon
דו"ח ריבוע הקסם של גרטנר

דו”ח ריבוע הקסם (Magic Quadrant) של גרטנר לשנת 2014, בנושא מערכות תוכנה לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון (Talent Management), ממקם את חברת Lumesse הבינלאומית, במובילות בתחום וכחברה בעלת חזון וחדשנות.

לקבלת הצעה