החברות סינריון מערכות ולוטם אסטרטגיות משיקות בישראל פתרון מתקדם ל- Talent Management מבית Lumesse

החברות סינריון מערכות ולוטם אסטרטגיות משיקות בישראל פתרון מתקדם
ל- Talent Management מבית Lumesse

חברת סינריון מערכות (לביא טיימטק לשעבר) חתמה על הסכם עם חברת Lumesse הבינלאומית להפצה בלעדית בישראל של פתרונות משולבים לניהול הכישורים בארגון.
חברת לוטם אסטרטגיות נבחרה כשותפה להובלת תהליכים ארגוניים ושינויים הנגזרים מהטמעת המערכת בארגונים.
 
חברת סינריון מערכות (לביא טיימטק לשעבר) חתמה על הסכם עם חברת Lumesse הבינלאומית כנציגתה הבלעדית בישראל להפצה ויישום של הפתרונות שלה לניהול הכישורים בארגון (Talent Management). פתרונות גלובליים אלה, המותאמים לצורכי השוק הישראלי,  מתווספים למכלול הפתרונות שחברת סינריון מציעה כיום לניהול ההון האנושי.
בחירתה של לוטם אסטרטגיות כשותפה לתהליך הייעוץ, היישום וההטמעה הינה טבעית על רקע מגוון הפתרונות המוכחים שלוטם מספקת לארגונים עסקיים מורכבים בשוק המקומי והבינלאומי.
בשנים האחרונות, הפך תחום ניהול הכישורים לנושא מבוקש בארגונים מתקדמים השואפים לייעל ולשפר את ניהול ההון האנושי בארגון.
ואכן, ניהול הכישורים בארגון – ניהול וטיפוח העובדים האיכותיים, אנשי מפתח, שדרה ניהולית ועובדים בכלל –  מהווה תחום בצמיחה מואצת בארגונים בעולם. ההשקעות בתחום של ארגונים בארה"ב עומדות כיום על כ- 640 מיליון דולר בשנה – כ- 7% מסך כל התוכנות לניהול המשאב האנושי, וגידול שנתי בשיעור של 16.5%, כשאנליסטים צופים שילך ויגדל. עתה, ישראל מיישרת קו עם המגמות הללו ויותר ויותר ארגונים גדולים ובינוניים במשק מיישמים כלים לניהול כישורים ככלי מרכזי המניע את האסטרטגיה הניהולית. עפ"י חברת המחקר IDC בישראל, השוק הישראלי בתחום צפוי להגיע ב- 2015 לכ- 35 מיליון שקלים.
שיתוף הפעולה בין החברות, מאפשר מתן מענה שלם לניהול כישורים ומוכשרים בארגון – באמצעות תשתית טכנולוגית המשולבת עם מיקוד, התאמת הפתרונות לארגון יכולת ההבניה של התהליך והטמעתו בארגון.
Lumesse (לשעבר StepStone Solutions), מוכרת בניתוחים של חברת האנליסטים Gartner כאחת החברות המובילות בעולם בפתרונות תוכנה משולבים לניהול כישורים בארגון ובין החברות הבודדות שיש להן פתרונות מלאים, מקיפים ואינטגרטיביים בתחום.
חבילת המוצרים של חברת Lumesse הנקראת Lumesse ETWeb, מוצעת כיום על ידי חברת סינריון בישראל וכוללת פתרונות להערכת עובדים, ניהול הלמידה, ניוד ושימור עובדים, תמריצים ותגמול, תכנון קריירה והמשכיות ניהולית, ניהול הכישורים הנדרשים לארגון ועוד. הפתרונות כוללים כלי ניתוח ומדידה המאפשרים שיפור מתמיד של יכולות ניהול הכישורים בארגון. הפתרונות של Lumesse הותאמו לצורכי השוק הישראלי ומתאפיינים בממשק ידידותי למשתמש ותמיכה בריבוי שפות, כולל עברית.
אלי אבני, מנכ"ל חברת סינריון מערכות: "הסכם שיתוף הפעולה עם חברת Lummese מרחיב את סל המוצרים של סינריון, מעבר לפתרונות לניהול מערך העובדים ופתרונות לניהול משאבי האנוש. במהלך זה סינריון משלימה את היעד שהציבה לעצמה: לספק כלים לניהול מלא של ההון האנושי בארגון – כלים לניהול מדיד של השלבים במחזור חיי העובד בארגון, תוך שימוש בטכנולוגיות ושיטות ניהול מתקדמות".
 
מתיו פארקר, מנכ"ל Lummese: אנו רואים בשיתוף הפעולה עם סינריון מערכות כנציגתנו בישראל הזדמנות מצוינת לכניסה לשוק הישראלי המתרחב. זהו שוק הנכון לאמץ מגמות טכנולוגיות מתקדמות, בעיקר בארגונים גדולים ובינוניים בעלי פעילות גלובלית ומקומית. הניסיון ארוך השנים של סינריון מערכות בתחום הפתרונות לניהול משאבי אנוש ובסיס הלקוחות האיתן שלה, הופך את החברה לשותפה אידיאלית מבחינתנו. כך יוכלו ארגונים ישראלי ליהנות מפתרונות Talent Management גלובליים המותאמים לצרכי השוק המקומי, כמו גם לצרכים הספציפיים של הארגון".
בעז שליט, מנכ"ל חברת "לוטם- אסטרטגיות": "שיתוף הפעולה שלנו עם סינריון מערכות על גבי הפלטפורמה של Lummese  מאפשר לארגונים לקבל את הפתרון הכולל הנדרש להטמעת תפיסת ה-  Talent Management כמנוף לשיפור ביצועים עסקיים.
אנו מזהים היום שני אתגרים הנוגעים לניהול הכישורים והכישרונות בארגונים: הראשון, יצירת התשתית לאינטגרציה בין מכלול המרכיבים השונים של ניהול הכישורים בארגון. האתגר השני, עוסק בצורך של ארגונים לטפל בכישרונות לאורך זמן (ניהול קריירות ארוכות בארגון)."