סינריון מערכות משיקה את מערכת
Synerion Organizational Structure

המערכת תאפשר תמונה עדכנית של הארגון ויצירת התאמה אופטימלית בין המשאב האנושי הקיים בארגון, צרכי האיוש והמשאב האנושי שיש לגייס
חברת סינריון מערכות משיקה בימים אלו את מערכת Synerion Organizational Structure לניהול המבנה הארגוני. מהחברה נמסר כי מערכת המבנה הארגוני מאפשרת התאמה אופטימלית בין המשאב האנושי הקיים בארגון, צרכי האיוש והמשאב האנושי שיש לגייס. עוד נמסר כי ארגונים יוכלו בעזרת המערכת לנהל מבנה ארגוני המציג תמונה עדכנית של הארגון, תוך בדיקת תקינות והתראות על חסרים וחריגים, כחלק אינטגרלי של תהליך ניהול משאבי אנוש.
המערכת החדשה למבנה ארגוני מאפשרת תכנון, עדכון ובקרה של היחידות הארגוניות, ההיררכיה והקשרים ביניהן, התפקידים, המשרות והאיוש שלהן בפועל. באמצעות תצוגה גראפית אינטגרטיבית, מציע המבנה הארגוני ניתוח בהיר של המידע ותומך בתהליכי קבלת החלטות כגון ניוד, גיוס עובדים ועוד.
המערכת למבנה ארגוני ניתנת לאינטגרציה עם מערכת גיוס העובדים של סינריון ומאפשרת ניהול תהליכי עבודה אוטומטיים בארגון בעת פתיחת משרה וקליטת עובד לארגון.
המערכת כוללת תצוגה גראפית של עד אלפי יחידות ועשרות אלפי משרות ועובדים, כולל יכולות חיפוש, ניווט והתמקדות, אפשרות צפייה ועריכה בנתוני יחידה ומשרה, הצגת מצבת עובדים נכון לתאריך, אפשרות להזזה של יחידות, משרות ועובדים כולל תיעוד של היסטוריית השינויים ועוד.
יתרה מכך, המערכת מאפשרת יצירת דוחות ניהוליים ככלי לקבלת החלטות, לדוגמה, סטטוס דרישות פתוחות, משרות לא מאוישות וכדומה ויכולת ייצוא לאקסל.
 
אלי אבני, מנכ"ל סינריון מערכות אומר: "בעידן הנוכחי יחידת משאבי האנוש אינה רק ספק שירותים, אלא מוביל עסקי שפעילותו מסונכרנת עם האסטרטגיה הארגונית. לכן, לכל שינוי באסטרטגיה יש השפעה על מדיניות משאבי האנוש. מכאן חשיבותו של תהליך מונחה, המאפשר התאמת מצבת העובדים ליעדים המתפתחים של הארגון".