סינריון מערכות משיקה את Synerion Recruitment
- מערכת ממוחשבת לגיוס עובדים

המערכת החדשה מאפשרת שליטה על מכלול הפעילות הכרוכה בתהליך הגיוס

חברת סינריון מערכות (לביא טיימטק לשעבר) משיקה בימים אלו את Synerion Recruitment, מערכת ממוחשבת ומשודרגת לניהול תהליכי גיוס עובדים. הגרסה החדשה מאפשרת שליטה במכלול הפעילות הכרוכה בתהליך הגיוס תוך צמצום משמעותי של עלויות התהליך בארגונים.
השימוש במערכת הממוחשבת מסייע לזרז את תהליך הגיוס ולצמצם את עלויותיו בארגונים בינוניים וגדולים, בעשרות אחוזים.
מערכת גיוס העובדים החדשה מאפשרת ניהול אוטומטי של תהליך הגיוס, תוך ביצוע בקרה על פי תהליכי העבודה (workflows) המותאמים למשרה.
המערכת מבצעת אינדוקס של קורות חיים ומודדת את מידת ההתאמה בין נתוני המועמד לדרישות המשרה, עפ"י משקולות (דרגות חשיבות) שקובע הארגון.
המערכת מזהה מתוך מגוון עצום של מועמדים את המתאימים ביותר לדרישות ומציגה מידע רלוונטי לגביהם, דבר המאפשר התמקדות במועמדים המתאימים בלבד, קיצור תהליכים, ייעול וחסכון בעלויות.
יתרה מכך, המערכת מספקת כלי ניתוח ודוחות למדידה, לבקרה ולייעול התהליך תוך הוזלת עלויות וקיצור לוחות הזמנים.
מחברת סינריון מערכות נמסר כי המערכת הינה בעלת ממשק משתמש ידידותי וקל במיוחד לשימוש, המאפשר שילוב מנהלים בתהליך הגיוס עבור משרות בתחום אחריותם, תוך ניהול יעיל של התקשורת בין כלל בעלי התפקידים המעורבים – יחידת משאבי האנוש, מנהלים מגייסים, וחברות גיוס והשמה.
כמו כן, המערכת נותנת מענה לארגונים מורכבים – חברת אם, חברות בנות, ארגונים בינלאומיים ועוד.  המערכת תומכת בריבוי שפות, יכולת התאמה לרגולציה מקומית ועוד ומבטיחה כי כל יחידה ארגונית מקבלת גישה למידע הרלוונטי אליה. עוד מציינים בסינריון כי המערכת מיועדת הן לחברות המגייסות עובדים עבור עצמן והן לחברות השמה ומיקור חוץ.
 
לדברי אלי אבני, מנכ"ל חברת סינריון מערכות (לביא טיימטק לשעבר): "עפ"י נתוני הלמ"ס, באפריל 2011 חלה עלייה של 12.7%במספר המשרות במשק, והן עומדות על למעלה מ- 65 אלף. במשק בתנופת גיוס ובשוק עבודה בו קיימת ניידות רבה בין ובתוך מקומות העבודה, תהליך גיוס עובדים איכותי ואפקטיבי הוא הכרח המציאות. מדובר בתהליך יקר שעלותו מגיעה בארגונים גדולים עד מספר מיליוני שקלים בשנה. גרסת מערכת הגיוס החדשה מאפשרת בניית תוכנית עבודה שנתית לגיוס איכותי, מדידה ושיפור יעילות, בקרת תהליכים, והחזר מהיר של ההשקעה".