ניהול למידה – LMS

קדמו למידה. פתחו עובדים. עמדו ביעדים תקציביים.

עם פתרון ניהול למידה (LMS) תוכלו להבטיח שלאנשים שלכם יש את הידע וההסמכות בכדי שיוכלו להצטיין בעבודתם. המערכת מאפשרת לארגונים לפתח ולהרחיב את היכולות של עובדיהם ולרכוש מיומנויות וכישורים חדשים החסרים בארגון. 
מערכת ניהול למידה - LMS
עם פתרון ניהול הלמידה תוכלו ליצור התאמה בין צרכי ההכשרה של עובדים אינדיבידואליים, לבין יעדי החברה, התקציבים והמשאבים העומדים לרשותכם. כך תוכלו ליצור ולנהל תרבות למידה אפקטיבית במקום העבודה, בהתבסס על זיהוי צרכים אישיים וצרכים ארגוניים.
   

יתרונות פתרון ניהול למידה:

  • זיהוי צרכי ההדרכה: המלצת מערכת לגבי פעילויות הדרכה לסגירת פערי ידע/מיומנויות של העובד

  • ייעול התהליך: ניהול מערך ההדרכה כולל תקציב, קורסים, כיתות, ציוד, מדריכים, מסלולי למידה, לוחות זמנים, בקשת ואישור השתתפות, התראות לגבי חריגה מכמות משתתפים ועוד

  • מדידת הצלחה: משובים מהעובד ומהמנהל לגבי שיפור מיומנויות, מדידת התקדמות הלמידה והאפקטיביות של ההשקעה בפיתוח העובדים ומדדי ביצוע נוספים

  • למידה משולבת: פורטלי למידה לפי תהליכים ארגוניים / יחידות ארגוניות, המאפשרים Blended Learning - שילוב אמצעי למידה פרונטליים ומקוונים, תוך משחוק, מבחנים והערכות (תוספת אופציונאלית)

  • העצמת העובדים: ניהול עצמי של תוכנית פיתוח אישית יאפשר לעובדים שלכם לבחור מתוך קטלוג קורסים ידידותי את פעילויות הפיתוח התואמות לצורכי הלמידה 

  • בניית מחוברות: העלאת המוטיבציה של העובדים ומתן ביטוי להערכה שלכם כלפיהם באמצעות השקעה בעתידם המקצועי.

        

מערכת ניהול למידה - עובדים ביחד

מערכת ניהול למידה יכולה לשמש כפתרון עצמאי, או לפעול לצד מערכת הערכת עובדים -  Performance  Management ומערכת ניהול כישורים ומיומנויות - Skills and Competencies Management, על מנת למפות את צרכי פיתוח העובדים מול יעדי הארגון. מערכת ניהול למידה משלימה גם את מערכת תכנון קריירה והמשכיות ניהולית - Career and Succession Planning בכדי לסייע לכם לקבל להחלטות מושכלות בנוגע לקידום עובדים לתפקידי ניהול.
 

Lumesse ETWeb1

צפו בסרטון קצר וראו כיצד גם אתם תוכלו לטפח ולשמר את העובדים שלכם ולסייע לארגון לממש את יעדיו העסקיים, הנוכחים והעתידיים, בעזרת הפתרונות לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון.

פתרונות התוכנה המתקדמים של סינריון בשירות חברות מובילות

לוגו סודה סטרים
לוגו Altair
לוגו אורביט
לוגו surecomp
לוגו אשות אשקלון
לוגו NSO
לוגו סודה סטרים
בין הערכה להוקרה – ניהול ההון האנושי ב- SodaStream
"לסינכרון המלא בין יעדי הארגון ליעדים האינדיבידואליים של אנשי סודהסטרים, יש השפעות עצומות, עד לרמת הרווחיות של החברה.
אנשי הארגון פועלים באותו כיוון, חותרים לאותה מטרה ולא סוטים מן העיקר.
המנהלים מעידים על כך שהתהליך המובנה שאנו מקיימים מסייע להם לקדם את המטרות העסקיות".
רונית שריג, מנהלת משאבי אנוש מטה ופיתוח ארגוני גלובאלי, SodaStream
לוגו Altair
מניעים מצוינות - מערכת תמריצים ותגמול ב- Altair
"אנו פועלים בשוק התחרותי של ההייטק, בו האנשים שלנו הם הנכס החשוב ביותר, שהביא אותנו למעמד של החברה המובילה בתחומה. ניהול נכון של תגמולים ותמריצים מהווה כלי מרכזי המאפשר לנו למשוך לארגון את מיטב המוחות ולשמר אותם לאורך זמן".
שלומית סמל, סמנכ"ל משאבי אנוש ב- Altair
תמונת אווירה: ניהול הלמידה בארגון
המדריך לניהול הדרכת העובדים

האם אתם יודעים אילו יכולות וכישורים קיימים בארגון שלכם? והאם מיומנויות וכישורים אלה יתמכו באסטרטגיה העתידית של החברה? מה אתם צריכים לקחת בחשבון כשאתם בונים תוכנית הדרכה? איך תוודאו שהתוכנית אכן יוצרת ערך לעובדים ולכם כארגון, הן בפן הפיננסי והן במושגי פיתוח כישורי עובד?
כללי אצבע לתכנון וניהול נכון של הדרכות עובדים בארגון שלכם

תמונת אווירה: פיתוח עובדים
פיתוח עובדים – Win-Win לעובד ולארגון

ארגון שמשכיל להשקיע בפיתוח העובדים, משיג win-win, הן בפן העסקי והן בשביעות הרצון של העובדים וביכולת שלו לשמר את המוכשרים שבהם בארגון.

 

איך עושים זאת נכון? – קבלו 7 טיפים שיעזרו לכם להבטיח שההשקעה באנשים שלכם תניב תוצאות.

 

תמונת אווירה: מחוברות ומעורבות עובדים
מחוברים - גרסת ההייטק הישראלי

איך הפך המושג Engagement לכה חשוב בהייטק המתמודד מדי יום עם שימור כח האדם האיכותי? מה אומרים על כך הסקרים ומנהלי משאבי האנוש המתמודדים בשטח עם המצב?
“מחלקת משאבי האנוש צריכה לזהות את העובדים בעלי הכישורים הקריטיים לארגון, עם התרומה המשמעותית והפוטנציאל הגבוה”. מסבירה תמר בראל

logo-icon
שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושאי ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון – Talent Managment
 
      
   

logo-icon
כנס Talent Management

בכנס Talent Management – ניהול הכישרונות או ניהול הכישורים? שנערך ע”י Lumesse, Synerion ולוטם, נכחו מאות בכירים בתחום משאבי אנוש והופיעו טובי המומחים בתחום.
    
   

logo-icon
דו"ח ריבוע הקסם של גרטנר

דו”ח ריבוע הקסם (Magic Quadrant) של גרטנר לשנת 2014, בנושא מערכות תוכנה לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון (Talent Management), ממקם את חברת Lumesse הבינלאומית, במובילות בתחום וכחברה בעלת חזון וחדשנות.

לקבלת הצעה