סינריון מערכות רכשה את חברת ITR הקנדית

בכך הופכת סינריון מערכות לספק הפרטי הגדול ביותר בקנדה לפתרונות לניהול מערך העובדים לשוק הבינוני
סינריון מערכות הודיעה השבוע כי רכשה את חברת ITR הקנדית.
בכך הופכת סינריון מערכות לספק הפרטי הגדול ביותר בקנדה לפתרונות לניהול מערך העובדים (WFM –Workforce Management) לשוק הבינוני.
סינריון מערכות הישראלית, המתמחה במתן פתרונות מחשוב לניהול המשאב האנושי בארגון, משרתת אלפי ארגונים בישראל ובעולם.
החברה מעסיקה כ- 160 עובדים בישראל וכ- 50 בחברת הבת שלה בקנדה.
חברת ITR, אשר נוסדה בשנת 1965, הינה החברה הפרטית הגדולה בקנדה לפתרונות לניהול מערך העובדים.
חברת ITR מפתחת, מיישמת ותומכת במערכות מתקדמות בתחומה במגוון רחב של חברות קנדיות. בין הפתרונות המוצעים על ידי החברה ניתן למנות ניהול זמן ונוכחות, ניהול היעדרויות, סידור עבודה, ועוד.
מחזור המכירות של חברת ITR נאמד בכ- 6 מיליון דולר קנדי לשנה.
המיזוג שלה עם חברת סינריון יוצר חברה בעלת ניסיון מצטבר של יותר מ- 65 שנים ו- 20 אלף לקוחות בכל העולם, במגוון רחב של מגזרים עסקיים.
 המיזוג בין שתי החברות יאפשר מתן פתרונות אפקטיביים, יעילים ומתקדמים יותר עבור לקוחות סינריון ו- ITR כאחד.
 
גיל יובל, מנכ"ל משותף בחברת סינריון אמר: "חברת סינריון ממשיכה לקבל הכרה בינלאומית לפעילותה. רכישת חברת ITR מבססת את סינריון בשוק הקנדי ומקדמת אופק חדש בפעילותה. אנו גאים במהלך, אשר מאפשר קפיצת מדרגה טכנולוגית נוספת לסינריון ולקוחותיה. פתרונות החברה זוכים להצלחה בשווקים מגוונים באירופה, דרום אפריקה וצפון אמריקה. לצד זאת, חתמה סינריון על הסכם שיתוף פעולה בלעדי עם חברת Lumesse הבינלאומית בתחום ניהול הכישורים בארגון (Talent Management)".
 
ארני פוזובון, נשיא ומנכ"ל סינריון צפון אמריקה אמר כי: "המיזוג בין סינריון ל- ITR  יעניק ללקוחותינו יכולות מורחבות בכל התחומים. סינריון נרגשת לקראת ההזדמנויות הנפתחות בפניה עם רכישת ITR ומצפה בעתיד ליצירת פתרונות חדשניים רבים בזירה הטכנולוגית של תחום משאבי האנוש. יתרה מכך, מוצריה של סינריון ושירותי הייעוץ שלה, משתלבים באופן הרמוני עם מוצריה המשלימים של ITR ויוצרים ערך סינרגטי. אני סמוך ובטוח כי לקוחותינו יחושו בסינרגיה זו ויקבלו ערך גבוה להשקעתם".