פתרונות ניהול הון אנושי בארגון

חבילת הפתרונות המקיפה והמודולארית של Synerion לניהול ההון האנושי
מאפשרת לכם לתכנן, לנטר, ולמקסם את מחזור חיי העובד בארגון

פתרונות  Synerion לניהול ההון האנושי (HCM – Human Capital Management) פועלים ברמה הטקטית והאסטרטגית כאחד:
  • ניהול מערך העובדים לתפעול יומיומי של כוח אדם (Workforce Management) 
  • בקרת כניסה
  • ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון (Talent Management) 
  • ניהול משאבי אנוש.
 
עם הפתרונות שלנו תוכלו למקסם את יכולות המשאב האנושי שלכם, לנהל את כל שלבי מחזור החיים של העובד בארגון ולהעצים את הביצועים העסקיים.
 

Synerion מספקת לכם כלי מתקדמים לניהול יעיל, איכותי ומעצים
של ההון האנושי בארגון:

  • פתרונות מקיפים עם פונקציונאליות עשירה ותצוגות גראפיות לנוחות בשימוש
  • גישה מודולארית - פתרונות הצומחים עם הארגון ונותנים ערך מוסף ומענה מתמשך לצרכיו המיידים וליעדיו העתידיים פתרונות גלובליים עם התאמה מלאה לדרישות לוקאליות, לשונות בין ארגונים, לצרכיהם ולאופן עבודתם, כולל תמיכה במגוון שפות
  • פתרונות  HR מובילים מסוגם - טכנולוגיה מתקדמת של חברות ותיקות, מנוסות ומומחיות בתחומן, ליצירת סינרגיה בניהול ההון האנושי בארגון
  • Best Practice – שירותים מקצועיים, שיטות עבודה וארגון שכבר הוכחו כיעילים הלכה למעשה
  • יחס מיטבי של עלות-תועלת.
  
אייקון פתרונות לניהול מערך העובדים בארגון

ניהול מערך העובדים (WFM - Workforce Management)
שפרו תפוקות. נהלו ביעילות את זמן העבודה. צמצמו שעות נוספות. הגיבו לשינויים.

חבילת הפתרונות החדשה של סינריון לניהול ניהול מערך העובדים בארגון, Synerion WFM 4G, נותנת מענה מלא לתהליכי ניהול עובדים ומאפשרת לכם לייעל באופן משמעותי את מגוון המשימות של ניהול כוח האדם בארגון: החל מניהול זמן ונוכחות וניהול היעדרויות, דרך סידור עבודה למניעת מצבי איוש חסר/יתר, התראות לשמירה על חוקי עבודה, תמחיר משימות לשליטה בעלויות העבודה, תיק עובד לריכוז כל המידע העדכני וההיסטורי, אפליקציה לדיווח באמצעות הסמארטפון, ועד לחישובי שכר.
ממשק חדשני לעובדים ומנהלים, מבוסס HTMLS, מאפשר גישה ישירה למידע הנדרש באמצעות כל דפדפן. התראות והודעות יזומות מפנות את תשומת ליבכם לנושאים שדורשים טיפול ועדכון מיידי. תצוגות נתונים ויכולות Analytics חושפות בפניכם מדדים חשובים בזמן אמת, ומאפשרות בקרה וביצוע התאמות נדרשות.
 
אייקון פתרונות בקרת כניסה
בקרת כניסה (Access Control)
הגנו על אתרי הארגון. נטרו נוכחות עובדים ומבקרים.
פתרונות מתקדמים המאפשרים ניהול הרשאות כניסה ויציאה מהארגון ומאתרים מוגדרים, במטרה למנוע כניסה של מי שאינם מורשים, ומהווים חלק אינטגראלי ממערך האבטחה של הארגון.
מערכות בקרת הכניסה משתלבות באופן מלא עם מערכת הנוכחות של Synerion, חוסכות את הצורך בהקמה כפולה של נתוני העובד ומאפשרות זרימת נתונים בין המערכות.
 
אייקון פתרונות לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון

ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון (Talent Management)
ממשו את יעדי הארגון. טפחו ושמרו עובדים. היערכו לקראת העתיד.

פתרונות מקיפים ומשולבים בגישה מודולארית: ממערכות להערכת עובדים, דרך ניהול הלמידה, תמריצים ותגמול, תכנון קריירה והמשכיות ניהולית ועוד.  כך תוכלו  לתגמל עובדים על פי ביצועים, להתוות תוכניות פיתוח מקצועי ואישי, ניוד וקידום, לבנות תוכניות לניהול קריירה ולזהות את העובדים בעלי תרומה מרכזית להשגת יעדיו הנוכחיים של הארגון ובעלי הפוטנציאל לתרומה עתידית, אותם תרצו לשמר ולחזק בעזרתם את העתודה הניהולית שלכם.
 
אייקון מערכת גיוס
שדרגו חוויית עובד ומועמד. קבלו תמונה מקיפה אודות העובד.
פתרונות מקיפים לניהול המשאב האנושי: החל מניהול תקן-מצבה, דרך ניהול תהליך הגיוס, ועד להעברת נתוני מועמד שנקלט לתיק העובד, לריכוז וניהול המידע האישי והמקצועי, ההסטורי והעדכני.
בתיק העובד תוכלו לנהל תהליכי קליטה, היסטוריה תעסוקתית, קורסים, הדרכות והכשרות, סיכום שיחות אישיות והערכות ביצועים, ועד לסיום העסקה.
טפסים אלקטרונים חכמים, עם חתימה דיגיטאלית, מאפשרים לכם תקשורת יעילה ומהירה עם העובדים, צמצום אדמיניסטרציה ותאימות נתונים.