ברושורים להורדה

Synerion- פרופיל חברה

Synerion (לביא טיימטק לשעבר) מתמחה במתן פתרונות תוכנה מקיפים לניהול ההון האנושי (HCM – Human Capital Management) בארגון. פתרונות אלה תומכים בניהול שלבי מחזור חיי העובד בארגון ומגשרים בין פעילות כוח אדם שוטפת לניהול יזום ומעצים של ההון האנושי. הודות לכך הם מאפשרים להנהלה למקסם את המשאב היקר ביותר שלה – המשאב האנושי וליצור סינרגיה בין ביצועי העובדים לאסטרטגיה העסקית של הארגון.

קרא עוד

פתרונות לניהול מערך העובדים

הפתרונות של Synerion לניהול מערך העובדים (WFM – Workforce Management) נותנים מענה למשימות מרכזיות של ניהול כוח עבודה, כולל ניהול זמן ונוכחות עובדים, ניהול היעדרויות, סידור עבודה ותמחיר משימות.

קרא עוד

חבילת הפתרונות של סינריון לניהול מערך העובדים בענף המלונאות

Synerion Hospitality Suite, היא חבילת הפתרונות המקיפה ביותר לניהול מערך העובדים בענף המלונאות.
פתרונות אלה יאפשרו לכם למקסם את כוח האדם ביחס למטלות ולעומסי העבודה, להגביר את תפוקות עובדים ואת שביעות הרצון של האורחים, מבלי לחרוג ממסגרת התקציב. 

קרא עוד

חבילת הפתרונות של סינריון לניהול מערך העובדים בבתי אבות ודיור מוגן

Synerion Long Term Care Suite, היא חבילת הפתרונות המקיפה ביותר לניהול מערך העובדים בבתי אבות ודיור מוגן. 
פתרונות אלה יאפשרו לכם למקסם את כוח האדם ביחס למטלות ולעומסי העבודה, להגביר את תפוקות עובדים ואת שביעות הרצון של הדיירים, מבלי לחרוג ממסגרת התקציב. 

קרא עוד

פתרונות לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון - Talent Management

האנשים שלכם הם אלה שייצרו את ההבדל בין הצלחה לכישלון. הם אלה המביאים איתם ערך מוסף, מניעים את הצמיחה ומייצרים חדשנות. חברות מצליחות מכירות בחשיבות של פיתוח והעצמת הפוטנציאל האנושי הזה –
הן יודעות שזיהוי, טיפוח ופיתוח עובדים מוכשרים הוא המפתח להצלחה בטווח הארוך.

קרא עוד