ניהול תמריצים ותגמול – Compensation Management

הניעו מצוינות. תמרצו, תגמלו ושמרו עובדים.

בשוק תחרותי ניהול תמריצים ומערכי תגמול עובדים הוא הכרחי בכדי למשוך ולשמר בארגון את העובדים הטובים ביותר. הוא מאפשר לכם לגייס כישרונות מקצועיים מובילים, להניע עובדים, לשמר לאורך זמן את העובדים בעלי התרומה הגבוהה לארגון, לעודד מצוינות ולתגמל עובדים להצלחה.
תגמול עובדים
פתרון לניהול תמריצים ותגמול עובדים (Compensation Management) מספק לכם, אנשי משאבי אנוש ומנהלים, כלים ליצירת אסטרטגיית תגמול אפקטיבית והוגנת, הכוללת שכר, בונוסים, תמריצים והטבות.
כך ניתן לפתח במהירות מערך תגמול ותמריצים פשוט, יעיל וקל לתפעול ולניהול, המעודד גישה תחרותית ותגבור מאמצים ומוביל לשיפור משמעותי בביצועים העסקיים.
 

תגמול עובדים - יתרונות פתרון Compensation Management:

  • תמונה מידית ומקיפה להנהלה: מבט על מבנה התמריצים והתגמול של הארגון, המסייע לקבל את ההחלטות הנכונות בהתבסס על נתונים מדויקים
  • תכנון שכר ופיקוח תקציבי: תגמול עובדים צודק, תוך שמירה על מסגרות שכר ותקציבים, כולל התראות על חריגה מהמדיניות הארגונית
  • הנעה לשיפור ביצועים: תהליכים עקביים להערכת תנאי שכר והמלצות מערכת למנהל על חלוקה הוגנת של ה"סל התקציבי" על סמך ביצועי העובד, באופן המגביר מחוברות, ומעודד מוטיבציה בקרב העובדים בכל הרמות
  • יכולת להשוות בין תכניות תמריצים של הארגון למקובל בענף: תחרותיות מירבית ואטרקטיביות של הארגון למשיכת כישרונות מובילים ולשימור הכוחות המקצועיים הטובים בארגון.
 

עובדים ביחד

מערכת Compensation Management לניהול תמריצים ותגמול יכולה לשמש כפתרון עצמאי, או להשתלב עם מערכת הערכת עובדיםPerformance  Management, ועם מערכת תכנון קריירה והמשכיות ניהולית - Career and Succession Planning. השילוב מאפשר לארגון לבנות פתרון כולל המשמר את העובדים הטובים של הארגון לאורך זמן.

 

Lumesse ETWeb1

צפו בסרטון קצר וראו כיצד גם אתם תוכלו לטפח ולשמר את העובדים שלכם ולסייע לארגון לממש את יעדיו העסקיים, הנוכחים והעתידיים, בעזרת הפתרונות לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון.

  

פתרונות התוכנה המתקדמים של סינריון בשירות חברות מובילות

לוגו סודה סטרים
לוגו Altair
לוגו אורביט
לוגו surecomp
לוגו אשות אשקלון
לוגו NSO
לוגו סודה סטרים
בין הערכה להוקרה – ניהול ההון האנושי ב- SodaStream
"לסינכרון המלא בין יעדי הארגון ליעדים האינדיבידואליים של אנשי סודהסטרים, יש השפעות עצומות, עד לרמת הרווחיות של החברה.
אנשי הארגון פועלים באותו כיוון, חותרים לאותה מטרה ולא סוטים מן העיקר.
המנהלים מעידים על כך שהתהליך המובנה שאנו מקיימים מסייע להם לקדם את המטרות העסקיות".
רונית שריג, מנהלת משאבי אנוש מטה ופיתוח ארגוני גלובאלי, SodaStream
לוגו Altair
מניעים מצוינות - מערכת תמריצים ותגמול ב- Altair
"אנו פועלים בשוק התחרותי של ההייטק, בו האנשים שלנו הם הנכס החשוב ביותר, שהביא אותנו למעמד של החברה המובילה בתחומה. ניהול נכון של תגמולים ותמריצים מהווה כלי מרכזי המאפשר לנו למשוך לארגון את מיטב המוחות ולשמר אותם לאורך זמן".
שלומית סמל, סמנכ"ל משאבי אנוש ב- Altair
תמונת אווירה: משאבי אנוש - עידוד מצוינות ומוטיבציה
מחסן הכלים של מנהלי ה-HR

שכר, מענקים, בונוסים, חלוקת רווחים, הכשרות מקצועיות, הוקרה ועוד – יש כלים רבים להעלאת המוטיבציה של העובדים ולעידוד מצוינות.
איך עושים את זה נכון? 10 טיפים להקלה על חיי מנהל/ת משאבי האנוש ולארגון הנכון של ה׳מחסן׳
   

תמונת אווירה: תגמול עובדים
על תגמולים, תמריצים, שימור עובדים ומה שביניהם

כדי לגייס ולשמר את הטובים ביותר, חייבים ליצור אסטרטגיית תגמול תחרותית.
מערכות טכנולוגיות יסייעו לזהות את העובדים בעלי התרומה הגבוהה להשגת יעדי הארגון, וגם ימליצו על תגמולם בהתאם לתרומתם ולמדיניות הארגון.
פשוט, לא? קבלו טיפים למדיניות נכונה

תמונת אווירה: מחוברות ומעורבות עובדים
מחוברים - גרסת ההייטק הישראלי

איך הפך המושג Engagement לכה חשוב בהייטק המתמודד מדי יום עם שימור כח האדם האיכותי? מה אומרים על כך הסקרים ומנהלי משאבי האנוש המתמודדים בשטח עם המצב?
“מחלקת משאבי האנוש צריכה לזהות את העובדים בעלי הכישורים הקריטיים לארגון, עם התרומה המשמעותית והפוטנציאל הגבוה”. מסבירה תמר בראל

logo-icon
שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושאי ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון – Talent Managment
 
      
   

logo-icon
כנס Talent Management

בכנס Talent Management – ניהול הכישרונות או ניהול הכישורים? שנערך ע”י Lumesse, Synerion ולוטם, נכחו מאות בכירים בתחום משאבי אנוש והופיעו טובי המומחים בתחום.
    
   

logo-icon
דו"ח ריבוע הקסם של גרטנר

דו”ח ריבוע הקסם (Magic Quadrant) של גרטנר לשנת 2014, בנושא מערכות תוכנה לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון (Talent Management), ממקם את חברת Lumesse הבינלאומית, במובילות בתחום וכחברה בעלת חזון וחדשנות.

לקבלת הצעה