אודות Synerion

חברת Synerion, לביא טיימטק לשעבר, מציעה פתרונות טכנולוגים ושירותים המגשרים ומקשרים בין פעילות כוח אדם שוטפת ובין ניהול יזום של ההון האנושי, ומאפשרים לארגונים להעצים את ביצועיהם העסקיים. הודות לכך הם מאפשרים להנהלה למקסם את המשאב היקר ביותר שלה – המשאב האנושי וליצור סינרגיה בין ביצועי העובדים לאסטרטגיה העסקית של הארגון.

על בסיס ניסיון נצבר במהלך שלושה עשורים בפיתוח, יישום והטמעה של מערכות לניהול המשאב האנושי בארגון, אנו ב- Synerion מציעים לכם מגוון פתרונות בעזרתם תוכלו לתכנן, לנטר ולמקסם את שלבי מחזור חיי העובד בארגון: 

קראו עוד אודות חבילת הפתרונות של Synerion לניהול ההון האנושי בארגון

ניסיון בינלאומי הנותן מענה לצרכי ארגונים במגוון מגזרים עסקיים

הפתרונות שלנו משמשים למעלה מ- 7,000 ארגונים ברחבי העולם ומשרתים למעלה מ- 5,000,000 עובדים, במגוון רחב של תחומים עסקיים, כגון ייצור, מלונאות, שירותי בריאות, דיור מוגן ובתי אבות, קמעונאות, פיננסים, טלקומוניקציה ועוד. עם משרדים בישראל ובצפון אמריקה ורשת של שותפים עסקיים באירופה ובדרום אפריקה, Synerion מספקת שירות בינלאומי בהתאמה מקומית.

פתרונות מקיפים

אנו מציעים לכם פתרונות מודולאריים, הניתנים להטמעה כמערכת שלמה ומקיפה, או ליישום בגישה מודולארית המאפשרת לארגונכם להטמיע ולהוסיף רכיבי מערכת בהדרגה ועל פי הצורך.
החל משלבי גיוס העובדים ועד לשימור העובדים בחברה, מנתוני ניהול זמן ונוכחות ועד לניהול הביצועים העסקיים – הפתרונות של Synerion מציעים לארגונכם פלטפורמה מקיפה ומודולארית המאפשרת מינוף ואופטימיזציה של המשאב החשוב ביותר שלכם – העובדים.

עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

סינריון הוסמכה לתקן ISO 27001 לאבטחת מידע, לאחר שעמדה בסדרת מבדקי ההתעדה הנדרשים.
התקן למערכת ניהול אבטחת המידע 27001 ISO מגדיר עקרונות שיטתיים ותכליתיים, להקמה, ניהול ותחזוקה של מערכת אבטחת מידע המתאימה לארגון. ההתעדה מוכיחה שהארגון נוקט באמצעים המתאימים בכדי לממש את מחויבותו לשמירה על המידע ולנהלו בצורה יעילה.

חותמת עמידה בתקן ISO 27001

העמידה בדרישות התקן מעידה כי סינריון מערכות זיהתה נכסי מידע ומנהלת סיכונים עבורם, הגדירה את כלל הבקרות הנחוצות בתחום אבטחת המידע, פיתחה יכולת התאוששות מאסון והמשכיות עסקית ומיישמת תהליכי למידה, הפקת לקחים ושיפור מתמיד.

 

פתרונות התוכנה המתקדמים של סינריון בשירות חברות מובילות

לוגו הבנק הבינלאומי
לוגו Microsoft
לוגו רשת שופרסל
לוגו מגדל שוקי הון
סמל עיריית ירושלים
סמל עיריית חייפה
לוגו מלון שרתון תל אביב
לוגו רשת מלונות דן
לוגו נייס
לוגו פלאפון
לוגו מכבי שירותי בריאות
לוגו FedEx