אודות Synerion

חברת Synerion, לביא טיימטק לשעבר, מציעה פתרונות טכנולוגים ושירותים המגשרים ומקשרים בין פעילות כוח אדם שוטפת ובין ניהול יזום של ההון האנושי, ומאפשרים לארגונים להעצים את ביצועיהם העסקיים. הודות לכך הם מאפשרים להנהלה למקסם את המשאב היקר ביותר שלה – המשאב האנושי וליצור סינרגיה בין ביצועי העובדים לאסטרטגיה העסקית של הארגון.

על בסיס ניסיון נצבר במהלך שלושה עשורים בפיתוח, יישום והטמעה של מערכות לניהול המשאב האנושי בארגון, אנו ב- Synerion מציעים לכם מגוון פתרונות בעזרתם תוכלו לתכנן, לנטר ולמקסם את שלבי מחזור חיי העובד בארגון:
 
עם הפתרונות שלנו תוכלו למקסם את יכולות המשאב האנושי שלכם, לנהל את כל שלבי מחזור החיים של העובד בארגון ולהעצים את הביצועים העסקיים.
 

קראו עוד אודות חבילת הפתרונות של Synerion לניהול ההון האנושי בארגון

ניסיון בינלאומי הנותן מענה לצרכי ארגונים במגוון מגזרים עסקיים

הפתרונות שלנו משמשים למעלה מ- 7,000 ארגונים ברחבי העולם ומשרתים למעלה מ- 5,000,000 עובדים, במגוון רחב של תחומים עסקיים, כגון ייצור, מלונאות, שירותי בריאות, דיור מוגן ובתי אבות, קמעונאות, פיננסים, טלקומוניקציה ועוד. עם משרדים בישראל ובצפון אמריקה ורשת של שותפים עסקיים באירופה ובדרום אפריקה, Synerion מספקת שירות בינלאומי בהתאמה מקומית.

פתרונות מקיפים

אנו מציעים לכם פתרונות מודולאריים, הניתנים להטמעה כמערכת שלמה ומקיפה, או ליישום בגישה מודולארית המאפשרת לארגונכם להטמיע ולהוסיף רכיבי מערכת בהדרגה ועל פי הצורך.
החל משלבי גיוס העובדים ועד לשימור העובדים בחברה, מנתוני ניהול זמן ונוכחות ועד לניהול הביצועים העסקיים – הפתרונות של Synerion מציעים לארגונכם פלטפורמה מקיפה ומודולארית המאפשרת מינוף ואופטימיזציה של המשאב החשוב ביותר שלכם – העובדים.

עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

חברת סינריון מערכות מאמצת את הסטנדרטים הגבוהים ביותר במטרה להבטיח את רמת אבטחת מידע המיטבית, במסגרת מתן שירות ללקוחות החברה בתחום שירותים ומערכות מחשוב בענן.

מערך אבטחת מידע שלנו מבוסס העל מתודולוגיות ואסטרטגיות מתקדמות לשמירה על הפרטיות, כמו גם לאיתור וניהול סיכונים, תוך מזעור ומניעת סיכונים שמשפיעים על אבטחת מאגרי מידע ונכסי החברה.

אנו מקפידים על בקרה שוטפת ואובייקטיבית, המבוצעת על יד מומחים בתחום, שאינם עובדי החברה, ומנחים אותנו בטיפול באתגרי אבטחת המידע ובהיבטים רגולטורים.

לפרטים נוספים

פתרונות התוכנה המתקדמים של סינריון בשירות חברות מובילות

לוגו הבנק הבינלאומי
לוגו Microsoft
לוגו רשת שופרסל
לוגו מגדל שוקי הון
סמל עיריית ירושלים
סמל עיריית חייפה
לוגו מלון שרתון תל אביב
לוגו רשת מלונות דן
לוגו נייס
לוגו פלאפון
לוגו מכבי שירותי בריאות
לוגו FedEx