מערכת נוכחות

מערכת נוכחות - שלטו בשעות הנוספות. צמצמו עלויות שכר.

תוכנת Synerion Time and Attendance לניהול נוכחות עובדים מעניקה לך תמונה מקיפה ומפורטת של שעות עבודה  שהארגון צורך, מקצה ומשלם עבורן, ומאפשרת לך התייעלות מתמדת ודיוק מרבי בחישובי שכר.
מערכת נוכחות
מערכת נוכחות Synerion Time and Attendance נותנת מענה למגוון הדרישות והצרכים של ניהול זמן ונוכחות עובדים בארגונים וחברות: איסוף, מעקב וניתוח של שעות נוכחות, שעות נוספות, הפסקות, היעדרויות ועוד, תוך התאמה מלאה לדרישות ולצרכים של הארגון.
     

שליטה וחיסכון - אוטומציה של תהליכי ניהול נוכחות עובדים

  • שליטה בזמן אמת על נוכחות והיעדרות עובדים ויכולת תגובה לשינויים ואירועים בלתי צפויים
  • איסוף נתונים ממערכות שונות כגון: שעוני נוכחות, אמצעי בקרת כניסהטלפונים סלולאריים, מערכות מענה קולי אינטראקטיביות, אינטרנט, קוראים ביומטריים וקופות רושמות
  • מערכת התראות - צמצום סיכונים ומניעת קנסות כתוצאה מאי עמידה בתקנות ודיני עבודה
  • בקרה: מטריקות גראפיות מובנות (Embedded Analytics), מחוונים ודוחות החושפים למנהלים נתונים בזמן אמת אודות נוכחות עובדים, שעות נוספות ועוד, המאפשרים זיהוי תופעות ומגמות ונקיטת פעולה מתקנת בזמן.
 
באמצעות Synerion Time and Attendance באפשרותך להפחית טעויות הנובעות מהזנה ידנית, להבטיח דיוק מרבי של חישובי שכר ותשלומים, לחסוך תשלומים עודפים ולשפר את התפוקה.
     

מערכת נוכחות גמישה – התאמה מלאה לצרכים שלך

  • מערכת Synerion Time and Attendance מנתחת את שעות העבודה בהתאם לדרישות הספציפיות של הארגון שלך: סוגי שעות עבודה, הסכמי העסקה אישיים, מדיניות עסקית, דיני עבודה ותקנות, הסכמים קיבוציים, דפוסי משמרות וכד'
  • ממשק למערכות ארגוניות של כל ספק חוסך את הצורך בהקמת עובד, עדכון נתונים וכד' במערכות נפרדות ומאפשר זמינות מיידית של דוחות עדכניים
  • התאמה לכל תוכנות השכר ולכל לשכות השכר
  • דיווח יומיומי למחלקת השכר אודות שגויים וחריגים למניעת צווארי בקבוק בסוף החודש
  • כלי שירות עצמי לעובדים ומנהלים המאפשרים דיווחי היעדרויות בזמן אמת והוספת צרופות כגון אישור מחלה
  • המערכת מורשית לדיווח שעות למדען הראשי.

 

תוכנת נוכחות Synerion Time and Attendance מגדילה את שקיפות נתוני מערך העובדים בארגון ומאפשרת לנתח, לחזות ולמקסם את יעילות שעות העבודה.

 

קובץ PDFדף מוצר להורדה
אודות פתרון סינריון לניהול זמן ונוכחות עובדים - Synerion Time & Attendance

פתרונות התוכנה המתקדמים של סינריון בשירות חברות מובילות

לוגו הבנק הבינלאומי
לוגו Microsoft
לוגו רשת שופרסל
סמל עיריית ירושלים
לוגו רשת מלונות דן
לוגו FedEx
תמונת אוירה - עות נוספות
כך ניתן להתמודד עם "סכנת" השעות הנוספות בעבודה

כל ארגון שפועל במשמרות, שעות פעילות ארוכות או תקופות של עומס עבודה כבד, יודע שאת השעות הנוספות צריך לנהל בחוכמה. קבלו טיפים חשובים שיסייעו לכם לתכנן מדיניות שעות נוספות שתצמצם עלויות ותקטין את הסיכון שבפגיעה בבריאות העובדים, בבטיחותם ובתפוקות שלהם.

GetApp - מוביל קטגוריה 2017
GetApp מקבוצת גרטנר, דרגה את פתרונות הנוכחות של סינריון בין 5 מובילי הקטגוריה

בהשוואה בין ספקי תוכנה, שנערכת על ידי GetApp מקבוצת גרטנר, דורגו פתרונות ה- WFM – Workforce Management של סינריון בין חמשת מובילי הקטגוריה.
GetApp מדרגת תוכנות בענן עפ”י קריטריונים כגון חוות דעת של משתמשים, אינטגרציה, פתרונות במובייל ועוד. 

תמונת אוירה - התראות
אכיפת דיני עבודה – בין אחריות אישית לאחריות ארגונית

החוק להגברת האכיפה של דיני עבודה מטיל אחריות אישית ופלילית על עברות בתחום הן על המעסיק / ארגון והן על המנהל (משאבי אנוש). קיימת אחריות אישית ופלילית על המעסיק במידה ולא הוכיח כי עשה כל שניתן כדי להימנע מהפרה של דיני עבודה. מה זה אומר? ולמה צריך לשים לב?

לקבלת הצעה